Regulamin

Regulamin Promocji "Gorący okres w biznesie"

16.10.2023 r.
Niniejszy Regulamin określa zasady dotyczące promocji „Gorący okres w biznesie”. Proponowane promocje nie łączą się. Prosimy zapoznać się z poniższymi zasadami przed skorzystaniem z naszych promocji.

  1. Promocje wysyłane w ramach tego maila są niełączne, co oznacza, że Klient może skorzystać tylko z jednej promocji w ramach zamówień. 
  2. Klient ma prawo wybrać jedną z trzech dostępnych promocji i zastosować ją do swojego zamówienia. Promocje nie mogą być łączone ani dodawane do siebie.
  3. Promocje obowiązują tylko w określonym okresie, tj do dnie 31.12.2023 roku. Po upływie tego okresu promocje tracą ważność.
  4. W celu skorzystania z promocji, Klient musi wprowadzić poprawny kod promocji podczas składania zamówienia, lub podać poprawny kod promocji podczas konsultacji z Obsługą Klienta. Brak wprowadzenia poprawnego kodu lub odnośnika spowoduje utratę prawa do promocji. 
  5. Promocje nie podlegają zwrotom ani wymianom. Jeśli Klient zdecyduje się zwrócić zamówienie, nie będzie mógł skorzystać z promocji przy kolejnym zamówieniu.

Niniejszy regulamin może być zmieniony bez wcześniejszego powiadomienia. Aktualna wersja regulaminu jest publikowana na naszej stronie internetowej i obowiązuje od momentu jej opublikowania.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących promocji, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta pod adresem email biznes@sellplus.pl.