Z jakich technologii korzystamy?

Pomysły i doświadczenie to nie wszystko.
Narzędzia, które pomagają nam w projektowaniu, wdrażaniu i analizowaniu wyników.

Kreacja

Pinote

Oprogramowanie, które napisaliśmy na własne potrzeby w 2015 roku... i wciąż znakomicie nam służy. Skraca drogę między projektantem, project managerem, a Klientem. Umożliwia wprowadzanie uwag w formie pinezek, wersjonuje projekt... oraz umożliwia podgląd na żywo oprogramowanych i załączonych kreacji, landerów, czy mailingów.

Przygotujemy zarówno klucz wizualny, atrakcyjny projekt kreacji do kampanii online, jak i cały design system dla aplikacji.  

UI/UX

Projektowanie interfejsów i doświadczeń Użytkownika

Zaprojektujemy klikalny prototyp formularza lub aplikacji. To znacznie upraszcza pracę programistom odpowiedzialnym za backend. Mogą się oni skupić wyłącznie na programowaniu -zamiast zajmować się stroną wizualną. Ułatwi też Klientowi odpowiedzialnemu za odbiór produktu wyobrażenie sobie jego finalnej wersji. W zależności od stopnia szczegółowości: możemy pokazać samą symulację ścieżki, którą ma przejść Użytkownik -lub zaprezentować prototyp, który bardzo wiernie odzwierciedla wygląd i zachowanie aplikacji.  

Analityka

Analizujemy strony i aplikacje, sugerujemy co można ulepszyć, jak pozyskać jakościowy ruch i zwiększać liczbę konwersji. ​

Strategia + kampanie + kreacja

Dane rejestrowe

SellPlus Sp. z o. o.
Grzegórzecka 79E/51
31-559 Kraków

NIP: PL6751475729
REGON: 122561824
KRS: 0000436732

Kariera

Jesteś świetny w projektowaniu materiałów do kampanii? Nie straszne Ci HTML5 i animacje w CSS? Programujesz? Napisz do nas! Przy następnej rekrutacji -będziemy o Tobie pamiętać!

Kontakt

SellPlus Sp. z o. o. © 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone. Nasza Polityka prywatności.